Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky - plné znění

Registrovaní zákazníci 

Registrovaní zákazníci se mohou těšit na bonusový systém a v případě zájmu i zasílání aktuálních výhodných nabídek a informací.

Potvrzením registrace kupující souhlasí se zasíláním nabídkových e-mailů z internetového obchodu firmy Sun sport s.r.o., v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Nabídkové e-maily budou zasílány maximálně dvakrát do měsíce a velikost jednotlivých e-mailových zpráv nepřekročí 50 kB. Službu zasílání novinek e-mailem může uživatel zrušit na e-mailové adrese: rollerski@jesenik.com nebo odkazem v newslatteru.

Objednávky lze samozřejmě uskutečnit i bez registrace.

Přijetí objednávky a uzavření kupní smlouvy

Nabídka uveřejněná na webových stránkách prodávajícího je návrhem na uzavření kupní smlouvy s výhradou vyčerpání zásob a objednávka kupujícího je přijetím této nabídky. Samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení objednávky kupujícího prodávajícímu. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. O přijetí objednávky je zákazník automaticky informován elektronicky.

Kupní cena je neměnná po celou dobu platnosti objednávky, tedy do jejího dodání nebo zrušení. Informace o zboží a ceně jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou prezentovány včetně všech daní (např. DPH) a poplatků, kromě nákladů na doručení zboží. Informace o přijímaných způsobech platby jsou uvedeny níže pro jednotlivé způsoby přepravy.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačních podmínek, a že s nimi souhlasí. 

Prodávající může odstoupit od smlouvy v případě, že na skladové množství bylo v jednom časovém okamžiku přijato takové množství objednávek, které přesahuje aktuální skladovou dostupnost. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet.
 
Při vyprodání zásob nebo vyřazení zboží z kategorie se zvýhodněnými cenami Akční nabídka zůstává zboží dále v sortimentu a je možné jej objednat, avšak za běžnou cenu.