Seriál RVYTO – tak trochu jiné závodění

Skupinka nadšenců z Vysočiny z uskupení Lyžařské Jihlavsko přišla s konceptem soutěže, který se nepodobá žádnému jinému.  Každý z devíti závodů pořádaných od jara do podzimu na atraktivních místech Vysočiny je úplně jiný: je libo jet do kopce – hurá na Javořinu. Láká Vás večerní Jízda – pojeďte na večerní cyklostezku z Přibyslavy do Sázavy. Nechybí ani městské kritérium v centru Jihlavy nebo dvojzávod ve Vysočina Aréně.  Na organizaci jednotlivých závodů se podílí různí pořadatelé, čímž se pestrost ještě znásobí.  A to zdaleka není vše. Každý ze závodů je otevřený nejen nadšeným milovníkům kolečkových lyží (můžete volit mezi klasikou a bruslením), ale postavit se na start můžete také na kolečkových bruslích nebo koloběžkách. Zkrátka v seriálu RVYTO si každý najde svoji oblíbenou disciplínu.  Díky partnerům, mezi které se hrdě řadí také Sun sport a server kolečkovélyže.cz, je každý podařený výkon bohatě odměněn.

Nejde opomenout další příjemnou stránku seriálu a tou je doslova rodinná atmosféra, která na každém setkání vládne. Přesto, že se mnohdy jedná o soupeření mezi českými elitami a námi loosery, před i po závodě se rozdíly stírají a u stolu s polívkou či pivem jsme si všichni rovni.

Přeji seriálu RVYTO mnoho dobrých nápadů pro příští sezónu. Pokud nepoleví v rozmanitosti a nápaditosti a moje zdraví dovolí, budu se snažit o účast na všech závodech RVYTO 2019.

Posted in: Závody na kolečkových lyžích

Gallery

Related posts